سوالات متداول

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  _

  آیا سوالی در ذهنتان وجود دارد؟

  با ما تماس بگیرید

  شما می توانید با خواندن این سوالات اطلاعاتی پیدا کنید. اگر باز هم سوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار مشتریان

  چه عواملی می تواند در هزینه باربری تاثیر داشته باشد؟

  عوامل مختلفی هستند که می توانند در تعرفه خدمات باربری تاثیر داشته باشند. از جمله آن ها می توان مواردی را نام برد. مانند تعداد خودرو هایی که در باربری استفاده می شوند، نوع خودرو ها مانند کامیون یا خاور، تعداد کارگر هایی که وظیفه حمل بار را بر عهده دارند، مدت زمانی که جابجایی وسایل طول می کشد، محلی که در آن اسباب کشی انجام می شود. همچنین می توانید در صورت داشتن سوال، تماس گرفته و از تعرفه ها با خبر شوید.

  چه نکاتی در مورد قیمت باربری وجود دارد؟

  شما باید به نکاتی در این مورد دقت داشته باشید. ساعاتی که کارگر ها اضافه کار می کنند. این نکته هم مهم است که در همه مکان ها تغییر تعرفه وجود ندارد. قیمت ها بستگی به تعداد کامیون ها و VIP بودن یا نبودن تغییر می کند. ممکن است با توجه به حجم بار ها قیمت ها تغییر داشته باشند. یک سرویس به این معنی است که یک بارگیری و یک تخلیه صورت می گیرد.

  انتخاب مقصد چه تاثیری می توان در اسباب کشی داشته باشد؟

  این نکته بسیار اهمیت دارد که تصمیم گیری قطعی خود را در مورد انتخاب مقصد دقیق انجام دهید. قبل از این که اقدام به کار های دیگر در رابطه با اسباب کشی کنید. برای این که بتوانید به بهترین شکل منزل جدیدی را انتخاب کنید باید ابتدا به خوبی منطقه ها را زیر نظر بگیرید. همچنین باید خودتان به صورت حضوری در این انتخاب نقش داشته باشید. به این نکته دقت کنید که محلی که برای سکونت انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که فضای مورد نیاز برای وسایل شما را داشته باشد.

  زمان اسباب کشی چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

  اگر شما می خواهید خانه ای که آن را ترک می کنید را بفروشید، در ابتدا اقدام به فروش آن کنید. سپس می توانید از صاحب جدید منزل، مهلت بگیرید. می توانید بین 1 تا 3 روز پیش از تحویل، جابجایی وسایل منزل خود را انجام دهید.

  آیا خلاصه کردن وسایل تاثیر خوبی دارد؟

  این کار می تواند مزایایی داشته باشد. هدف کمتر کردن و خلاصه کردن وسایل و لوازم منزل می باشد. این کار هم می تواند هزینه پرداختی شما را کمتر کند و هم باعث می شود که فرآیند بسته بندی اسباب و وسایل راحت تر شود.

  بسته بندی وسایل چه نقشی می تواند در اسباب کشی داشته باشد؟

  در همان ابتدای کار و در حین کار های دیگر می توانید بسته بندی وسایل را آغاز کنید. اگر خود شما بسته بندی وسایل را انجام می دهید باید اطمینان داشته باشید که وسایل به صورت اصولی در مکان خود قرار بگیرند. به این ترتیب جابجایی وسایل شما راحت تر می شود.

  برای نظم دادن به وسایل چه اقدام دیگری لازم است؟

  برای این کار می توانید وسایل را برچسب گذاری کنید. این کار دارای اهمیت زیادی در بسته بندی است. با انجام این کار هنگامی که به مقصد می رسید می توانید به سرعت آن ها را در محل مناسب قرار دهید و دچار سردرگمی نشوید.

  تعداد خوردرو ها برای باربری با توجه به چه معیار هایی انتخاب می شود؟

  شرکت های باربری، برحسب این که مشتری چه نیازی دارد و تعداد وسایلی که قرار است جابجا شود تصمیم گیری می کنند. همچنین مواردی مانند تعداد کارتن ها و انداره آن ها، حجم بار ها برای اسباب کشی و مسافتی که بار ها باید منتقل شوند.

  خودرو های باربری دارای چه انواعی می باشند؟

  به طور کلی می توان خودرو ها را به سه دسته اصلی تقسیم کرد. خودرو های سبک، نیمه سنگین و سنگین. هر کدام از این دسته بندی ها دارای مدل های مختلفی هستند. به عنوان مثال وانت بار ها از جمله خودرو های سبک می باشند. خودرو هایی که نیمه سنگین هستند شامل کامیون ها و کامیونت ها می باشند. همین طور تریلی ها جزء خودرو های سنگین هستند.

   تماس با ناظم بار